Konya Hurdacı

Konya Hurdacı konusunda alım satım ve 7/24 garantili hizmet verilmektedir. Tüm ürünleriniz değerinde ve aynı gün yerinizden teslim alınmaktadır. Bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Konya Hurdacı mesleği alanında nesilden nesile aktararak uzman bilgisiyle sizlere hizmet vermekteyiz. Geri dönüşümü yapılan her türlü hurdanız yerinde ve anında ödeme ile alınır. Aynı zamanda firmamızın yüksek hacimli tesislerinizde, istediğiniz miktarda hurda satışları gerçekleşmektedir. Konya'nın en kapsayıcı hurdacısı olan firmamız aynı zamanda Türkiye piyasasında da bu sektörde kendi adını duyurmaya başlamaktadır. Başlıca; Demir, Sarı, Bakır, Plastik, Elektronik ana kart ve güneş paneli hurdaları olmak üzere madeni değeri olan her hurda Konya'nın en yüksek ödemeleri ile alınmaktadır. Firmamız bir Konya Hurdacı firması olmakla birlikte bu sektörde kendini kanıtlamış bir firmadır. 

Siz de Konya Hurdacı olan firmamız hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve hurda alım-satım işlemleri yapmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.